Ochrona słuchu motocyklisty

Dlaczego powinniśmy używać zatyczek do uszu podczas jazdy motocyklem?

Przebywanie w hałasie już powyżej 70 dB jest szkodliwe dla człowieka. Jadąc na motocyklu z prędkością powyżej 120 km/h powoduje hałas, który wynosi ok. 98 dB. Może on  powodować gorszą koncentrację, zmęczenie i w efekcie wolniejszą reakcję na zagrożenie na drodze. Nasze stopery zostały stworzone aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa a tym samym zapobiec ww. dolegliwościom. Dzięki nim będziecie mogli cieszyć się komfortem podczas wymarzonej podróży. W końcu jazda motocyklem to przyjemność!

HASPRO MOTO UNFIT:

HASPRO Moto Unifit zostały zaprojektowane tak, aby każdy motocyklista cieszyć się mógł pełną przyjemnością jazdy swoim motocyklem oraz słyszeć fantastyczny dźwięk silnika podwyższający adrenalinę  jednocześnie zachowując odpowiedni poziom zabezpieczenia przed hałasem, który stopniowo może uszkadzać nasz narząd słuchu. Smukły design i niewielki rozmiar powodują, że bardzo dobrze mieszczą się pod każdym kaskiem.

Dlaczego warto kupić zatyczki Haspro Moto Unifit?

 ● Najlepsza ochrona słuchu podczas jazdy motocyklem,

● Zatyczki zapewniające ochronę, a zarazem słyszalność dźwięków i sygnałów drogowych,

● Idealne dopasowanie do każdego ucha,

● Komfort użytkowania pod kaskiem – nie uwierają, ani nie wypadają!

Jakie zatyczki na motocykl? Tylko HASPRO Moto!

Uniwersalne zatyczki na motocykl HASPRO:   https://haspro.pl/sklep/wszystko/haspro-moto-profesjonalne-zatyczki-do-uszu-dla-motocyklistow/