Recepta na Ciszę w Nowej Formie – HASPRO TUBE

Recepta na Ciszę w Nowej Formie – HASPRO TUBE

HASPRO od wielu lat działa w branży ochrony słuchu i rozwija produkty dla klientów przemysłowych oraz konsumentów indywidualnych. Nasi klienci mogą zamówić zatyczki indywidualne, wykonywane na podstawie pomiaru kanału słuchowego zamawiającego, zatyczki silikonowe specjalnego przeznaczenia a od niedawna również zatyczki piankowe.

Specjalnie z myślą o klientach indywidulanych stworzyliśmy nowy produkt, który idealnie trafia w potrzeby wszystkich tych, którzy poszukują ciszy zarówno na co dzień, jak i od święta.

Dotychczas stopery kojarzone były z przemysłem ciężkim i hałaśliwą fabryką. Do tego zwykle sprzedawane były w nijakim opakowaniu i nudnych kolorach. Stąd też, naszą misją stało się zaproponowanie wszystkim tym, którzy używają zatyczek przeciwhałasowych, czegoś nowego, co będzie cieszyć ich oko.  

Wiemy jak wiele osób używa stoperów do uszu codziennie. Stają się one niezbędne w przypadku  problemów ze snem, posiadania hałaśliwego sąsiedztwa, czy chrapiących partnerów. Idealnie sprawdzą się też jako pomoc dla osób, które mają trudności ze skupieniem się podczas pracy bądź nauki, szczególnie w obecnym czasie, gdy coraz częściej uczymy się i pracujemy z domu.

Naszym celem było stworzenie produktu wysokiej jakości, wygodnego w użytkowaniu, którzy przy tym dostarczy pozytywnych wrażeń estetycznych, dobrze prezentując się w domu, w biurze czy też na domowej toaletce.

Dziś z dumą prezentujemy wszystkim Tubę HASPRO.

HASPRO TUBE50 to produkt, który zawiera 50 par piankowych zatyczek do uszu, wykonanych z supermiękkiego materiału, które bardzo wygodnie układają się w uchu, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo komfortowe.

Stopery HASPRO posiadają również bardzo wysoki poziom tłumienia hałasu, który wynosi aż 38 decybeli. Jest to jedna z największych wartości redukcji hałasu, spośród dostępnych na rynku.

Całość zawarta jest w praktycznym opakowaniu zbiorczym w formie papierowej TUBY. HASPRO TUBA dobrze się prezentuje, świetnie wygląda, a do tego po opróżnieniu, możemy ją ponownie wykorzystać jako pudełko na kredki, gumki do włosów czy też inne małe drobiazgi, których zawsze mamy w nadmiarze.

Dodatkowo każda TUBA zawiera małe pudełeczko, mieszczące jedną parę zatyczek, aby mieć je zawsze pod ręką w razie potrzeby wyciszenia lub zagrożenia hałasem.

Nasze TUBY są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych tak, aby każdy mógł znaleźć odcień dla siebie.

TUBY HASPRO są dostępne w sprzedaży internetowej, sklepach stacjonarnych oraz drogeriach i aptekach.