Nowe HASPRO SLEEP już w sprzedaży!

Nowe HASPRO SLEEP już w sprzedaży!

Jak już pewnie wiecie, HASPRO to synonim ciągłego rozwoju. Chcąc spełnić wymagania współczesnego człowieka, nastawionego na najlepszą jakość, stale ulepszamy naszą ofertę. I tak właśnie stało się z HASPRO SLEEP. Pragniemy z dumą przedstawić Wam nową wersję naszego kultowego produktu!

Co się zmieniło?

Mając na uwadze najwyższy poziom komfortu podczas snu i odpoczynku postanowiliśmy do produkcji HASPRO SLEEP użyć jeszcze miększego silikonu. Dzięki temu są to obecnie nasze najdelikatniejsze zatyczki, abyś miał pewność, że spokojnie prześpisz całą noc. Także kolor stoperów uległ zmianie. Przezroczystość zapewni Ci maksymalną dyskrecję, ponieważ zatyczki stają się niemal niewidoczne po włożeniu do ucha. Od teraz możesz je swobodnie używać, wszędzie tam, gdzie chcesz relaksować się w ciszy. Oprócz zmiany wizualnej, nastąpiła także zmiana technologii w HASPRO SLEEP. Nowy model zatyczek posiada jeden z naszych najmocniejszych filtrów tłumiących na poziomie SNR 26 dB! Taki poziom wyciszenia usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli występuje u Ciebie obawa, iż nie usłyszysz swojego budzika, tak jak w przypadku starszej wersji HASPRO SLEEP, nadal możesz być o to spokojny. Filtry w naszych zatyczkach zostają specjalnie dostosowane do pozostawienia słyszalnymi wszelkie sygnały alarmowe. Tym co również pozostawiliśmy z poprzedniego modelu zatyczek, jest filtr zapewniający wentylację kanału słuchowego. Dzięki niemu ucho nie zacznie się pocić, nawet przy wielogodzinnym noszeniu. Tym samym wyeliminuje uczucie dyskomfortu, a także nie zakłóci spokojnego snu.

Jeśli jesteście ciekawi, jak nowe HASPRO SLEEP sprawdzają się w praktyce, zapraszamy do przeczytania opinii redakcji portalu kobiety.pl. Nasze zatyczki zostały przetestowane w ramach działu „Redakcja testuje”.

Nowe HASPRO SLEEP w skrócie:

  • ● jeszcze delikatniejszy materiał
  • ● jeszcze mocniejsze tłumienie
  • ● jeszcze bardziej dyskretne
  •    
  • Po prostu wypróbuj!