ZOSTAŃ NASZYM DYSTRYBUTOREM

 

Firma HASPRO Sp. z o.o. posiada ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji indywidualnych ochronników słuchu oraz zatyczek do uszu. W swojej ofercie posiadamy zarówno zatyczki do uszu na wymiar (tzw. odlewy), indywidualnie wykonywane na podstawie wycisku kanału słuchowego oraz uniwersalne stopery/zatyczki do uszu. Szeroki zakres produktów marki HASPRO® pozwala nam dopasować się do oczekiwań klientów – ofertujemy zatyczki do spania, do pracy, do pływania, dla muzyków, na koncerty, do podróży, do samolotu czy też zatyczki dla strzelców i myśliwych. Przede wszystkim stawiamy na jakość – nasze zatyczki są wykonywane w najwyższym standardzie z najlepszych jakościowo materiałów, co sprawia, że można je używać wielokrotnie bez utraty jakości tłumienia.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Dostępność produktów – jesteśmy producentem, w związku z tym posiadamy produkty u siebie na stanie i możemy je w każdej chwili przesłać na wskazany adres, dzięki czemu unikną Państwo problemów często spotykanych we współpracy z importerami z za granicy, takich jak brak towaru, długi termin oczekiwania, kwoty w EUR/USD.
Ceny hurtowe – dla naszych dystrybutorów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny hurtowe, które pozwolą uzyskać marże na odpowiednim, satysfakcjonującym poziomie.

Wachlarz różnych produktów – różnorodne produkty, od profesjonalnych ochronników słuchu wykonywanych na wymiar po uniwersalne zatyczki do uszu dla każdego odbiorcy.
Stale poszerzana oferta produktów.
Pełne wsparcie sprzedażowe – ofertujemy profesjonalne zdjęcia produktów oraz opisy dla każdego z nich.

Jak zostać naszym Partnerem?

Za pomocą formularza z zakładki kontakt lub wyślij email na info@haspro.pl
Zadzwoń: tel. 17 785 06 60 / lub Krystian Jurasz tel. 791 494 260

Wszystkie nasze produkty, w tym ochronniki słuchu oraz zatyczki do uszu posiadają znak CE oraz są zgodne z aktualnymi normami europejskimi dotyczącymi Środków Ochrony Indywidualnej (SOI) zgodne z rozporządzeniem: (UE) 2016/425 rozporządzenie w sprawie Środków Ochrony indywidualnej PPE z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG.

POLECANE GABINETY PROTETYKÓW SŁUCHU

Słyszenie dźwięków oraz zrozumienie mowy to podstawowe potrzeby człowieka.

Ubytki słuchu powodują obniżenie jakości i komfortu życia. Dokonujemy wszelkich starań, aby umożliwić powrót do świata dźwięków oraz komunikowanie się bez żadnych ograniczeń.

– bogata oferta szwajcarskich aparatów słuchowych Bernafon oraz duńskich Oticon

– komputerowe dopasowanie aparatów słuchowych,
– możliwość bezpłatnego przymierzenia i przetestowania,
– dostępne liczne akcesoria do aparatów słuchowych,
– serwisowanie,
– możliwość indywidualnego dostosowania godzin otwarcia!
– realizacja wniosków z NFZ !!
– wizyty domowe

Aby rozwiązać wszelkie wątpliwości podczas wyboru aparatów słuchowych dajemy Państwu dogodność bezpłatnego wypróbowania i porównania poszczególnych klas funkcjonalno-cenowych aparatów słuchowych. Dzięki temu mogą Państwo porównać różne poziomy technologiczne w tym samym miejscu i czasie, a tym samym dokonać udanego i satysfakcjonującego zakupu własnego aparatu słuchowego.
Oprócz tego oferujemy zachęcająco niskie ceny baterii do aparatów słuchowych!

KONTAKT:

Słuch-Ton s.c.
ul. Jaśkowa Dolina 130B
80-286 Gdańsk
tel: +48 58 380 12 23
e-mail: sluchton.aparatysluchowe@gmail.com