ZOSTAŃ NASZYM DYSTRYBUTOREM

 

Firma HASPRO Sp. z o.o. posiada ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji indywidualnych ochronników słuchu oraz zatyczek do uszu. W swojej ofercie posiadamy zarówno zatyczki do uszu na wymiar (tzw. odlewy), indywidualnie wykonywane na podstawie wycisku kanału słuchowego oraz uniwersalne stopery/zatyczki do uszu. Szeroki zakres produktów marki HASPRO® pozwala nam dopasować się do oczekiwań klientów – ofertujemy zatyczki do spania, do pracy, do pływania, dla muzyków, na koncerty, do podróży, do samolotu czy też zatyczki dla strzelców i myśliwych. Przede wszystkim stawiamy na jakość – nasze zatyczki są wykonywane w najwyższym standardzie z najlepszych jakościowo materiałów, co sprawia, że można je używać wielokrotnie bez utraty jakości tłumienia.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

  • Dostępność produktów – jesteśmy producentem, w związku z tym posiadamy produkty u siebie na stanie i możemy je w każdej chwili przesłać na wskazany adres, dzięki czemu unikną Państwo problemów często spotykanych we współpracy z importerami z za granicy, takich jak brak towaru, długi termin oczekiwania, kwoty w EUR/USD.
  • Ceny hurtowe – dla naszych dystrybutorów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny hurtowe, które pozwolą uzyskać marże na odpowiednim, satysfakcjonującym poziomie.
  • Wachlarz różnych produktów – różnorodne produkty, od profesjonalnych ochronników słuchu wykonywanych na wymiar po uniwersalne zatyczki do uszu dla każdego odbiorcy.
  • Stale poszerzana oferta produktów.
  • Pełne wsparcie sprzedażowe – oferujemy profesjonalne zdjęcia produktów oraz opisy dla każdego z nich.

Jak zostać naszym Partnerem?

Za pomocą formularza z zakładki kontakt lub wyślij email na info@hasproearplugs.com
Zadzwoń: tel. 17 785 02 50 / lub Krystian Jurasz tel. 791 494 260

Wszystkie nasze produkty, w tym ochronniki słuchu oraz zatyczki do uszu posiadają znak CE oraz są zgodne z aktualnymi normami europejskimi dotyczącymi Środków Ochrony Indywidualnej (SOI) zgodne z rozporządzeniem: (UE) 2016/425 rozporządzenie w sprawie Środków Ochrony indywidualnej PPE z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG.