Laur Konsumenta dla Haspro w kategorii Odkrycie Roku 2020!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image.png

Zatyczki HASPRO nagrodzone!

Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2020!

Wyróżnienie godłem Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku jest dla nas idealnym potwierdzeniem tego, że zmierzamy w dobrym kierunku. Nagroda ta jest przyznawana markom, które na polskim rynku znajdują się od niedawna i w krótkim podbiły serca konsumentów – twierdzą zgodnie Marcin Spychała i Krystian Jurasz – właściciele HASPRO.

HASPRO w 2020 wprowadziło na rynek 3 nowe kategorie produktów w postaci zatyczek formowanych do uszu, zatyczek piankowych w opakowaniu zbiorczym po 10 par oraz absolutną nowość 50 par w nowoczesnym i ekologicznym opakowaniu w formie TUBY.

Bardzo długo pracowaliśmy nad nowymi produktami dopasowując ofertę do oczekiwań klientów. Dziś z dumą możemy stwierdzić, że udało nam się osiągnąć coś czego dotychczas nie było na polskim rynku. Oferujemy naszym klientom zatyczki do uszu o jednym z najwyższych współczynników tłumienia w swojej kategorii, w kilku wariantach kolorystycznych, do tego w bardzo atrakcyjnej formie i opakowaniu utrzymując nadal cenę na konkurencyjnym poziomie – mówi Krystian Jurasz,

Nasza oferta jest kompleksowa i trafia w potrzeby rynku. Jak się okazuje zapotrzebowanie na stopery do uszu jest bardzo duże. Badanie rynkowe pokazują, że w ostatnim roku 15% dorosłych Polaków używało zatyczki, stopery do uszu czy profesjonalne ochronniki słuchu– dodaje Marcin Spychała.

Dotychczas osoby poszukujące tego typu produkty miały bardzo ograniczony wybór. W aptekach nie było wielu alternatyw a w drogeriach produkt ten zwykle nie występował wcale. Rzeczywistość pokazuje, że konsumenci chętnie wybierają różnokolorowe wersje zatyczek i kupują HASPRO czego dowodem jest zwiększające się grono aptek i drogerii w których zatyczki HASPRO są już dostępne.