Sen i odpoczynek

Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Sen i odpoczynek

Sen to nieodłączny towarzysz naszego życia. Aby nasze samopoczucie było jak najlepsze – w ciągu doby powinniśmy przesypiać od 6 do 8 h. Taka ilość godzin nocnego odpoczynku z pewnością pozwoli zachować zdrowie. W chwili, gdy jesteśmy poddawani działaniu różnego rodzaju hałasom – chrońmy się przed jego negatywnymi skutkami (w tym przypadku – przed rozdrażnieniem, bólami głowy) sięgając po zatyczki do uszu.

Czasem jednak bywają momenty, w których spokojny sen może zostać zaburzony poprzez głośne hałasy (z mieszkania obok, imprezy, dźwięki uliczne czy wytwarzane przez domownika).

Przeszkadzają Ci odgłosy chrapania bliskiej osoby? Już nie musisz cierpieć, przykrywać głowy kołdrą czy przenosić się do innego pokoju! W takich sytuacjach nie ma innego rozwiązania jak odgrodzenie się od niechcianych dźwięków, skorzystanie z zatyczek do uszu na chrapanie.

Bardzo ważny jest również odpoczynek i regeneracja. Każdego dnia warto poświęcić na to choć krótką chwilę, wyciszyć się, spędzić czas z książką, z muzyką. Ma on niebagatelny wpływ na zdrowie człowiek, także psychiczne: dzięki temu zmniejsza się stres, pojawia uczucie przyjemności oraz zadowolenia.

Stopery do uszu, zatyczki do uszu do spania to najlepsze rozwiązanie aby zachować prawidłową higienę snu . Są absolutnym “must have”, powinny znajdować się w każdym domu!

Aby odpoczynek okazał się wydajny – sięgnij po zatyczki przeciwhałasowe. Pozwolą odgrodzić się od wszelkiego hałasu, słuchanie niechcianych dźwięków stanie się przeszłością. Dodatkowo – są one produktem wspierającym zdrowie!

Kategoria “Sen i odpoczynek” to bardzo bogaty wybór zatyczek do uszu pozwalających na regenerujący odpoczynek oraz spokojny sen, tłumiących wszelkie hałasy. Znajdziemy w niej zatyczki: HASPRO SLEEP UNIVERSAL, HASPRO MINI SLEEP – na wymiar, HASPRO MULTI 10, HASPRO TUBE 50 oraz HASPRO formowane zatyczki do uszu.

Czy stopery do uszu są bezpieczne?

Przed zakupem środków do ochrony słuchu często zadajemy sobie pytania:

  • czy w zatyczkach do uszu można spać?
  • czy stopery do uszu naprawdę pomagają lepiej się uczyć?

Odpowiedź jest twierdząca. Nasze zatyczki wspierają zdrowie i bezpieczeństwo, pomagają w nauce i oczywiście – można używać ich podczas odpoczynku nocnego.

Jest to produkt bezpieczny i prosty w użyciu – chronią słuch, odgradzają od hałasu, a ich aplikacja jest nieskomplikowana. Z zatyczek przeciwhałasowych korzystać można nawet podczas snu – zapewnią spokój oraz poprawią jego jakość, sprawią, że sen będzie wydajny i regenerujący.

Po zatyczki do uszu można sięgnąć również podczas nauki, w momencie, w którym potrzebujemy maksymalnego skupienia. Wyeliminowanie niepotrzebnych, rozpraszających dźwięków sprawi, że będziemy lepiej, efektywniej się uczyć, przyswajać wiedzę. 

Zatyczki na wymiar to Twój przyjaciel w wielu sytuacjach

Zatyczki do uszu na wymiar to produkt spersonalizowany, dopasowany do potrzeb użytkownika, wykonany na indywidualne zamówienie. Gwarantują komfort użytkowania, sprawiają, że do uszu ich użytkownika nie będą docierać zbędne oraz niemiłe dźwięki. To produkt zmieniający nasze życie.

Zatyczki silikonowe – wspomogą Twój wypoczynek

Zatyczki do uszu silikonowe z pewnością przypadną do gustu osobom, które podczas odpoczynku i snu cenią sobie ciszę i spokój – są doskonałym rozwiązaniem w momencie gdy chcemy odgrodzić się od dźwięków. Dużą zaletą tego produktu jest jego wielorazowość, możliwość wielokrotnego korzystania z nich. Pozwoli to na oszczędności. Posiada on również filtr akustyczny, który obniża słyszany hałas nawet o 23 decybele.

Zatyczki piankowe – pomoc w każdej sytuacji

Zatyczki piankowe to produkt godny polecenia. Jego współczynnik tłumienia hałasu jest bardzo wysoki – wynosi 38 decybeli. Przydają się w wielu sytuacjach, a ogromnym plusem jest niska cena. Ich niewielki rozmiar oraz proste użytkowanie sprawia, że są one bardzo popularne, używane najczęściej w momentach kiedy nieprzewidziane dźwięki zaskakują. W sklepie HASPRO zatyczki do uszu piankowe dostępne są w czterech kolorach: różowym, niebieskim, żółtym i miętowym.

Zatyczki formowane – dostosują się do kształtu każdego ucha

Zatyczki do uszu formowane to artykuł posiadający wysoki współczynnik tłumienia. Produkt został wykonany z silikonu medycznego – bardzo elastycznego materiału umożliwiającego formowanie. Dzięki temu – gwarantowane jest idealne dopasowanie do ucha oraz brak słyszalności niepotrzebnych dźwięków. Przy zakupie klient otrzymuje wygodne etui do przechowywania stoperów (dostępnych w pięknych pastelowych kolorach).

Filtr