Biuro i nauka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Biuro i nauka

Firma HASPRO to ceniony producent stoperów, w jej ofercie znajdziemy naprawdę wiele produktów wspierających ochronę słuchu: zatyczki do uszu do pracy, zatyczki do uszu na chrapanie, zatyczki do uszu do podróży, na basen, do sportów motorowych, strzeleckich, używanych podczas koncertów i snu.

W pracy spędzamy około 2000 godzin rocznie. Ta liczba jest uśredniona, zależna od różnych czynników: na przykład faktycznie przepracowanych godzin, ustaleń z pracodawcą, rodzaju umowy. Choć zdajemy sobie z niej sprawę – okazuje się zaskakująca i szokująca. Warto zapamiętać, że w obecnym czasie “biuro” to termin umowny: swoje obowiązki wykonujemy także w innych niż biuro miejscach: w domu, czy innych wynajmowanych przestrzeniach.

Pracując jesteśmy narażeni na dość duże zanieczyszczenie hałasem. Może on dobiegać z otoczenia biurowców (słyszymy dźwięki z ruchliwych ulic, komunikacji miejskiej), urządzeń przeznaczonych do dyspozycji pracowników (komputerów, kserokopiarek, ekspresów do kawy, itp.) oraz rozmów pomiędzy współpracownikami. Wszystko to może powodować rozdrażnienie, rozkojarzenie i brak skupienia. W takiej sytuacji rośnie ryzyko popełnienia błędów – a tego chcemy uniknąć.

Mimo, że wcześniej istniała możliwość pracy w domu, w trybie home office, tak naprawdę taki tryb uwidocznił się dopiero niedawno, podczas pandemii koronawirusa. Zwrócono uwagę, że wypełnianie obowiązków zawodowych w miejscu zamieszkania może być jednakowo efektywne i wyczerpujące co w biurze, a hałasy otaczające (rodzinne, dobiegające nas od sąsiadów, telewizory, etc.) równie obciążające słuch.

Aby ograniczyć je – dobrym pomysłem jest zadbanie o ochronę słuchu i zaopatrzenie się w stopery: na przykład zatyczki do uszu do biura, zatyczki do uszu do pracy czy stopery do pracy w domu. Nasz słuch odczuje ulgę, a wydajność pracy z pewnością się zwiększy.

Wiele czasu poświęcamy też na naukę. Uczymy się od najmłodszych lat, w domu, w szkole. Stawiamy sobie różne cele: zdanie matury oraz innych egzaminów z dobrymi wynikami, podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Do ich osiągnięcia jest tylko jedna droga – systematyczna nauka.

Czy warto mieć zatyczki do uszu w szkole? Oczywiście! Szkoła to miejsce, w którym jest ogromne natężenie dźwięków, duży hałas, warto więc stosować środki ochrony słuchu.

Istnieje jej wiele metod: uczymy się stosując metodę wzrokową, słuchową lub wzrokowo – słuchową. Aby była ona efektywna bardzo ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków ku temu: zaopatrzenie się w napoje i przekąski dodające energii oraz zatyczki przeciwhałasowe.

Stopery do uszu to skuteczny wspomagacz nauki: pozwalają odciąć się od wszelkich dźwięków, a także unikać nabodźcowania nimi. Zatyczki do uszu to po prostu niekwestionowana pomoc w nauce!

Jakie zatyczki są najlepsze do nauki? Z pewnością sprawdzą się stopery do uszu jednorazowe, uniwersalne, zatyczki formowane lub na wymiar.

Zatyczki na wymiar – wsparcie Twojego słuchu

Zatyczki do uszu na wymiar to produkt szczególnie polecany. Jest to artykuł spersonalizowany, w każdym calu dopasowany do osoby decydującej się na ich zakup.

Osoby, które chcą je zakupić powinny zaplanować wizytę w naszym salonie – zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Komfort to ogromnie ważna rzecz – zatyczki do uszu na wymiar to gwarancja redukcji niechcianych, powodujących rozdrażnienie dźwięków.

Zatyczki silikonowe – ochrona słuchu na każdą kieszeń

Stopery do uszu wykonane z silikonu to niebywała pomoc w momentach, w których jesteśmy narażeni na działanie hałasu (obniżają one współczynnik tłumienia nawet o 23 decybele!). Wspierają one ochronę słuchu, a  materiał, którego użyto do produkcji jest hipoalergiczny. Zatyczki do uszu silikonowe przeznaczone są do użytku wielokrotnego.

Zatyczki piankowe – wygoda w każdej sytuacji

Stopery do uszu wykonane z pianki poliuretanowej (materiału niebywale miękkiego, dopasowującego się do uszu) to produkt sprawdzony, popularny. Ma wysoki współczynnik tłumienia -38 decybeli. Drastycznie zmniejsza ryzyko występowania dolegliwości bólowych (bólu głowy). To również kolorowe zatyczki do uszu: dostępne w barwie niebieskiej, różowej, miętowej i żółtej.

 

Filtr