Basen i woda

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Relaks na basenie to wielka przyjemność. Często jest on jednak zakłócany przez wodę, która dostaje się do kanału słuchowego. Nierzadko takie przypadki mogą skończyć się nawet wizytą u laryngologa. Dlatego warto zadbać o swoje zdrowie podczas pływania.

Basen i woda

Zatyczki do uszu – produkt wspierający zdrowie. W ofercie sklepu Haspro znaleźć można wiele rodzajów: zatyczki do uszu do spania, zatyczki do uszu do pracy, zatyczki do uszu do biura oraz zatyczki do uszu na podróż. Bardzo dużą popularnością cieszą się stopery, których można używać w wodzie, na basenie.

Woda – bez niej nie istniałoby życie na ziemi. Znajduje się w organizmie ludzkim, gotujemy w niej, używamy do zmywania czy prania. Dziś bardzo często kojarzy się nam także z wakacyjnym (i nie tylko) odpoczynkiem i relaksem.

Korzystanie z basenów (krytych i na świeżym powietrzu) to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Dla wielu osób wizyta w takim miejscu jest niebywałym odprężeniem, czynnością pozwalającą odpocząć, wyciszyć się.

Z dobrodziejstw wody korzystają także osoby żyjące aktywnie i takie, które podjęły walkę z nadprogramowymi kilogramami czyli nadwagą, otyłością. Ruch w wodzie to doskonały pomysł!

Baseny odwiedzają także osoby zawodowo zajmujące się sportem. W ich przypadku podczas codziennych treningów priorytetem staje się dbanie o słuch i uszy, unikanie infekcji.

Woda – mimo, że bez niej żyć nie możemy – bywa również zdradliwa. Korzystając z wizyt na basenach, relaksując się podczas wyjazdów nad jeziorem, czy morzem warto zwrócić uwagę na dobroczynne działanie zatyczek do uszu. Chronią one nie tylko przed hałasem, ale i przed infekcjami uszu, o które nietrudno w takich miejscach jak aquaparki, jeziora, baseny, zalewy.

Czy można się kąpać po drenażu ucha?

Jak zabezpieczyć uszy przed wodą? Stopery do uszu wspierają zdrowie: pozwalają walczyć z nadmiernym nabodźcowaniem dźwiękowym, ratują dobre samopoczucie u osób, u których potwierdzono występowanie efektów niepożądanych po kontakcie z wodą, odczuwających bóle uszu oraz szumy uszne. Są pomocą dla osób po drenażu ucha – chronią przed dostaniem się do niego wody. Z zatyczek przeciwhałasowych skorzystać mogą osoby przebywające w wodzie i osoby na terenie basenu, pracownicy. To idealny produkt dla osób cierpiących na nadwrażliwość dźwiękową, niechęć do nich.

W kategorii “Basen i woda” dostępne są następujące modele stoperów do uszu: HASPRO SWIM UNIWERSAL, HASPRO WATER – NA WYMIAR (zatyczki do uszu na wymiar, indywidualnie dopasowane), HASPRO formowane zatyczki do uszu. Wspólną ich cechą jest wodoszczelność.
Jak wybrać najlepsze zatyczki na basen? Dobrym pomysłem jest wcześniejsze zastanowienie się w jakich sytuacjach będą używane. Pozwoli to na idealne dopasowanie produktu.

Korzystanie z zatyczek do uszu sprawia, że nie musimy rezygnować z ulubionej formy spędzania czasu!

Dzięki nim chwile spędzone na kontakcie z wodą okażą się przyjemne.

Zaopatrzenie się w stopery do uszu to doskonały pomysł, posiadanie różnorodnych modeli, odpowiednich na przykład do używania w wodzie – jeszcze lepszy!

Zatyczki na wymiar – ochrona uszu w wielu sytuacjach

Zatyczki do uszu na wymiar to produkt wykonywany na specjalne zamówienie – cechują się indywidualnością i dużym dopasowaniem. Stopery do uszu tego rodzaju zapewniają niebywały komfort ich użytkownikowi – skutecznie odgrodzą od hałasu; modele wodoszczelne – będą wspierać zdrowie, zapobiegać infekcjom.

Zatyczki silikonowe

Haspro – producent zatyczek do uszu – posiada szeroką ofertę zatyczek przeciwhałasowych wykonanych z silikonu posiadającego właściwości hipoalergiczne. Takie stopery do uszu wspierają ochronę słuchu: dzięki posiadaniu filtra akustycznego współczynnik hałasu zostaje obniżony aż o 23 decybele! Ich zaletą jest wielorazowość – możliwość wielokrotnego korzystania z produktu.

Zatyczki formowane – wygoda i przystępna cena

Zatyczki formowane – produkt do użytku wielorazowego, wykonane z silikonu medycznego. Cechują się bardzo dużą plastycznością oraz dopasowaniem; możliwość formowania, elastyczność sprawiają, że ich użytkownikami mogą być dorośli i dzieci (z pewnością spodobają się im kolorowe zatyczki do uszu). Komfort korzystania zapewni też etui do przechowywania stoperów do uszu, wspierające w dbaniu o higienę. Artykuł dostępny jest w kilku pastelowych kolorach: różowym, białym, niebieskim i miętowym.

Filtr